Минулі заходи

20 жовтня

Вчора ми провели неймовірний захід, присвячений темі: “Як залучити інвестиції для розвитку бізнесу в ОАЕ”! Було дуже цікаво обговорити всі аспекти залучення інвестицій та участі в тендерах в ОАЕ з нашою українською бізнес-спільнотою.

11 жовтня

Сьогодні Ukrainian Business Council Dubai & Northern Emirates взяли участь у Future Innovation Summit, де президент UBC Олена Широкова поділилася панеллю з лідерами Хосе Агуеро Авілою – послом Республіки Парагвай в Об’єднаних Арабських Еміратах, Женовевою Турку – Румунська Бізнес Рада, Рунгано Інносент Ньяуде – Зімбабвійська Бізнес Рада, та взяла участь у дискусії на тему “Геополітичні економіки на шляху до зростання в часи невизначеності”.

25 вересня

У вересні відбулася перша в цьому сезоні бізнес-зустріч спільнот Ukrainian Business Council Dubai & Northern Emirates та Ukrainian Business Way.
Цього разу ми зосередилися на таких важливих темах, як оподаткування, бухгалтерський облік та бізнес-звітність в ОАЕ.

29 серпня

Українська Рада бізнесу в Дубаї та Північних Еміратах підписали Меморандум про взаєморозуміння з нагоди Дня Незалежності України в Києві.
Угода об’єднає два найбільші фінансові центри світу — Лондон та Дубай — для підтримки української економіки.

24 липня

Минулого тижня відбулась нетворкінг-зустріч організована Ukrainian Business Council Dubai & Northern Emirates, Canadian Business Council of Dubai and the Northern Emirates, Zimbabwean Business Council – UAE (ZIBCO).
Ми віримо, що подібні івенти будуть сприяти загальному успіху українських підприємців.

9 липня

Минулого тижня у Відні відбувся чудовий нетворкінговий захід! Член Правління Української Бізнес Ради в Дубаї та Північних Еміратах Катерина Кіссер представляла UBC та взяла участь у семінарі “Розширення можливостей. Нове вікно можливостей для Близького Сходу”.
Ми вдячні за можливість поділитися нашим професійним підходом та досвідом з українською громадою в Європі.

27 червня

Сьогодні Українська Бізнес Рада (UBC) провела ще одну продуктивну зустріч з Консулом України в ОАЕ Олександром Хом’яком.
Під час зустрічі президентка UBC Олена Широкова та віце-президент UBC Нік Дорошенко поділилися інформацією про діяльність та цілі. Шляхом такої важливої ​​співпраці ми впевнені, що український бізнес процвітає і буде процвітати в ОАЕ.

24 травня

Команда Ukrainian Business Council Dubai & Northern Emirates відвідала #CMOShowMiddleEast by Customer Experience Live де зустрілася з провідними професіоналами маркетингу з регіону #MENA.

23 травня

23 травня в бізнес-центрі Rich Man House відбувся #український бізнес-захід, присвячений «КРИПТОРЕГУЛЮВАННЯ», організований Ukrainian Business Way та Ukrainian Business Council Dubai & Northern Emirates.

10 березня

Минулого тижня ми розпочали нову главу у зміцненні сталих економічних зв’язків між ОАЕ та Україною у морському секторі. Делегація Української Бізнес Ради в Дубаї та Північних Еміратах зустрілася з керівництвом компанії Jafza, щоб обговорити можливі напрямки співпраці, включаючи розвиток бізнесу, регуляторний консалтинг та ініціативи ESG.

28 лютого

Gulfood – найбільша у світі щорічна подія у сфері харчової промисловості, яка об’єднує 5000 компаній з понад 125 країн світу. Українські компанії завжди є активними учасниками виставки, і цього року 51 компанія представила українську харчову промисловість.

7 лютого

Цього тижня Українська Бізнес Рада в Дубаї та Північних Еміратах провела продуктивну зустріч з SALIC в Riyadh. Під час зустрічі UBC обговорила перспективи #українського бізнесу в #КСА та можливість нових інвестицій від SALIC в Україну.