Фотогалерея

5 жовтня

Цього тижня Ukrainian Business Council Dubai & Northern Emirates взяли участь у заході Inter-Council Networking разом з членами та гостями бізнес рад в Дубаї та Північних Еміратах. Такі заходи МіжРад Нетворкінгу допомагають спілкуватися з однодумцями, які підтримують рух вашого бізнесу вперед. Впевненість, викриття, зв’язки та попередні реферали, які ви отримуєте через мережу, – це унікальні можливості, які не можна знайти ніде більше.

2 жовтня

Велика подяка від Української Бізнес Ради в Дубаї та Північних Еміратах природному заповіднику Аль-Зора та готелю Hilton за запрошення приєднатися до вас та разом посадити 60 мангрових дерев!

29 вересня

Ми з гордістю ділимося успіхом міжнародної B2B конференції InvestPro UAE Dubai2023 нашого партнера — Bosco Conference, яка нещодавно підкорила міжнародну спільноту бізнесменів в ОАЕ, Дубай.

20 вересня

Минулого тижня представники Української Ради бізнесу в Дубаї та Північних Еміратах відвідали Парк досліджень, технологій та інновацій Шарджі (SRTI Park).
Заснований у 2016 році, SRTIP зосереджений на просуванні досліджень, технологій та інновацій у різних сферах, включаючи охорону здоров’я, енергетику, навколишнє середовище та технології.

28 серпня

Минулого тижня Ukrainian Business Council Dubai & Northern Emirates взяли участь у заході Inter-Council Networking разом з учасниками та гостями бізнес рад.
Такі заходи МіжРад Нетворкінгу допомагають спілкуватися з однодумцями, які підтримують рух вашого бізнесу вперед!

23 червня

Цього тижня Українська Бізнес Рада в Дубаї та Північних Еміратах (UBC) відвідала SaudiFood Show 2023 — найбільший галузевий захід, який коли-небудь проводився в Саудівській Аравії. UBC також мала нагоду зустрітися з Послом України в КСА Анатолієм Петренком. Посольство має вражаючий послужний список досягнень та амбітний порядок денний. Приклад для наслідування та шлях до успіху!

16 червня

Минулої п’ятниці Українська Бізнес Рада та наші гості відвідали економічну зону Рас-Аль-Хайма (RAKEZ) та ознайомилися з її багатогранними можливостями, включаючи послуги з підтримки бізнесу для стартапів та малих і середніх підприємств, а також туристичну діяльність та нерухомість.
Українська Бізнес Рада в Дубаї та Північних Еміратах рада сприяти українським інвесторам у цьому знаковому бізнес-ландшафті та дякує RAKEZ за надання такого захоплюючого досвіду для наших гостей.

14 червня

Українська Бізнес Рада дякує DMCC за гостинний прийом, а також Басселу Бітару за роз’яснення переваг відкриття бізнесу в DMCC для українських підприємців!

9 червня

Українська Бізнес Рада в Дубаї та Північних Еміратах дякує Дубайській торговій палаті за гостинність та Хозамі Аль Сааді за роз’яснення переваг інвестування в Дубай для українських підприємців сьогодні!

8 червня

Це був дуже продуктивний день для Української Ради Бізнесу. Сьогодні вранці ми відвідали #Jafza, яка відома як найбільша митна зона на Близькому Сході, що виросла з 19 компаній у 1985 році до понад 8 700 компаній сьогодні, включаючи 100+ компаній зі списку Fortune Global 500.

7 червня

Українська бізнес-спільнота зростає в ОАЕ та стає міцнішою з кожним днем. Наша вчорашня вечеря зібрала 40 учасників, які представляли різні сектори бізнесу: нерухомість, юридичні послуги, ІТ, маркетинг, фінанси, готельний бізнес тощо.

1 червня

Велика подяка від Української Бізнес Ради в Дубаї та Північних Еміратах Чемпіонам ООН з питань зміни клімату високого рівня, а також Головуючій країні #COP28 та Дубайським палатам за організацію “Шлях до COP 28: Рушійні сили колективних кліматичних дій в ОАЕ”.

19 травня

Ukrainian Business Council Dubai & Northern Emirates приєднались до Заключної події культового Морського тижня ОАЕ.

10 березня

Делегація Української Бізнес Ради в Дубаї та Північних Еміратах зустрілася з керівництвом компанії Jafza.

28 лютого

Цього тижня Українська Бізнес Рада Дубай та Північних Еміратів ?? провела продуктивну зустріч з SALIC в Ер-Ріяді.

1 березня

Українська Бізнес Рада в Дубаї та Північних Еміратах відвідала #LEAP2023 в #Riyadh, Саудівська Аравія на другому випуску найбільшої дебютної технологічної події в історії.