Виконавчий комітет

Денис Бандура

Денис Бандура
Denis.Bandura@ubcdubai.org
Керівник правління
...
Евген Нескородов

Евген Нескородов
Ievgenii.Neskorodov@ubcdubai.org
Член правління та перший заступник
...
Евген Полтавець

Евген Полтавець
Evgeny.Poltavets@ubcdubai.org
Член правління та Головний Секретар
...
Надія Благодарова

Надія Благодарова
Nadiia.Blagodarova@ubcdubai.org
Член правління та cкарбник
...
Оксана Гінтова

Оксана Гінтова
Oksana.Hintova@ubcdubai.org
Член правління
...
Олена Зінченко

Олена Зінченко
Elena.Zinchenko@ubcdubai.org
Член правління
...
Сергій Карпенко

Сергій Карпенко
Sergii.Karpenko@ubcdubai.org
Член правління
...
Сергій Воронович

Сергій Воронович
sv@ubcdubai.org
Член правління
...
Володимир Гінтов

Володимир Гінтов
Volodymyr.Gintov@ubcdubai.org
Член правління та технічний адміністратор

...
Тетяна Чернявська

Тетяна Чернявська
info@ubcdubai.org
Менеджер з ділових відносин
...

Минулі події

     Засідання УБР 7 грудня 2016 Запрошення на урочисте відкриття Українскої Бізнес Ради  Шановні ...
Опубліковано: 12-05-2016
Шановні представники українського бізнесу в ОАЕ .Українська Бізнес Рада планує проведення першого ...
Опубліковано: 10-19-2016

Новини

Ukrainian Business Council
Опубліковано: 03-23-2017
Щиро запрошує на Галфуд
Опубліковано: 02-22-2017

Учасники